Aan de slag in de zomer? Win een DNZB JBL-box!

Zoek jij nog leuke diensten voor de zomerperiode? Dat is goed nieuws, want DNZB heeft een ruim aanbod aan diensten en lange termijn opdrachten openstaan.

Daarnaast maak jij kans om iets moois te winnen, want wij verloten maar liefst 100 JBL-boxen!

Win een JBL-box!
Door het hele land heeft DNZB leuke opdrachten openstaan voor de zzp’er die extra uren wil maken in de zomer. Een mooi extraatje: werk jij minstens één dienst in de periode 1 juli t/m 31 augustus? Dan maak jij kans om één van de 100 JBL-boxen te winnen die DNZB gaat verloten.

Let op: dit geldt voor alle opdrachten en voor alle niveaus!

Momenteel niet actief via DNZB?
Ook dan kom je in aanmerking om een JBL-box te winnen. Heractiveer jouw account door je opnieuw aan te melden via onze aanmeldpagina. Wij nemen dan contact met jou op, zodat jij spoedig weer aan de slag kunt gaan!

Meer weten over deze actie?
Neem contact op met Recruitment via recruitment@dnzb.nl of 010 – 223 11 48 voor eventuele vragen.

Ga hier direct naar onze lange termijn opdrachten!