Internetconsultatie Wet basisverzekering arbeidsongeschiktheid

De overheid heeft een internetconsultatie gestart over de Wet basisverzekering arbeidsongeschiktheid. Dit voorstel verplicht zelfstandigen zich te verzekeren tegen arbeidsongeschiktheid. Ben jij een zelfstandige zorgprofessional dan is jouw feedback is cruciaal!

𝐻𝑜𝑒 𝑘𝑢𝑛 𝑗𝑒 𝑑𝑒𝑒𝑙𝑛𝑒𝑚𝑒𝑛 𝑎𝑎𝑛 𝑑𝑒 𝑐𝑜𝑛𝑠𝑢𝑙𝑡𝑎𝑡𝑖𝑒?
De internetconsultatie biedt de mogelijkheid om feedback te geven op het wetsvoorstel. Dit is een belangrijke stap in het wetgevingsproces, omdat het betrokkenen in staat stelt hun mening te geven en eventuele bezwaren kenbaar te maken. Je kunt de volledige tekst van het wetsvoorstel lezen en je reactie indienen via deze link: https://bit.ly/45tmxeT

➡️ De consultatie is open tot 23 juli, dus zorg ervoor dat je je mening op tijd deelt. Jouw input kan helpen om het wetsvoorstel te verbeteren en beter af te stemmen op de behoeften van zelfstandigen.