De zzp’er, een onmisbare schakel in de zorg die waardering verdient

De zzp’er, een onmisbare schakel in de zorg die waardering verdient 

In een tijd waarin de kritiek op PNIL’ers (personeel niet in loondienst) in de zorgsector blijft groeien, spreken wij als organisatie onze steun uit voor de cruciale rol die zzp’ers vervullen. Het is eenvoudig om zzp’ers als boemannen van de zorg te bestempelen, maar is dit te rechtvaardigen? Volgens Margret Kortooms, een ervaren ziekenhuisverpleegkundige en zelfstandige in de terminale thuiszorg, is dit niet het geval. Als zowel verpleegkundige in loondienst als zzp’er benadrukt ze het belang van zelfstandigheid en flexibiliteit die het zzp-schap biedt. In een tijd van groeiende druk en veranderingen in de zorg, pleit ze voor het vinden van een evenwichtige aanpak die de zorg verbetert zonder afbreuk te doen aan de essentiële bijdrage van zzp’ers. Door de heldere verwoording van Margret Kortooms kunnen wij niet anders dan dit artikel onder de aandacht brengen.

Artikel: Zorgvisie, zzp’ers worden onterecht gezien als boemannen van de zorg