De nieuwe MijnDNZB app is live!

𝗛𝗲𝗯 𝗷𝗶𝗷 𝗱𝗲 𝗻𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗠𝗶𝗷𝗻𝗗𝗡𝗭𝗕 𝗮𝗽𝗽 𝗮𝗹?

Goed nieuws! De nieuwe MijnDNZB app is nu beschikbaar in de Apple Store en Google Play Store. Update nu de app en maak kennis met het verbeterde design en meer functionaliteiten om jouw werk als zelfstandige zorgprofessional gemakkelijker te maken! Ook in de nieuwe app kun je zelf diensten inplannen, je rooster bekijken, je gewerkte diensten declareren en je documenten inzien of op orde brengen.

Er zullen de aankomende weken regelmatig nieuwe updates uitgebracht worden via de App- en Playstore. Alles wat nu nog niet direct in de eerste versie van de app zit, is natuurlijk niet verdwenen. Wil je bijvoorbeeld je tarieven inzien, je persoonlijke gegevens wijzigen óf het dashboard bekijken? Dan kan dat nog gewoon via de browserversie van MijnDNZB.

𝑉𝑟𝑎𝑔𝑒𝑛 𝑜𝑓 𝑓𝑒𝑒𝑑𝑏𝑎𝑐𝑘?
Heb je vragen of hulp nodig bij het gebruik van de app? Of heb je waardevolle feedback? Dan kun je uiteraard terecht bij jouw contactpersoon van DNZB.