Presentatie Lex Tabak Wet DBA

  • 25 november 2016
  • Landelijk
Deel dit nieuws

Afgelopen week heeft Lex Tabak- ervaringsdeskundige, zelfstandig adviseur en coach - op het hoofdkantoor van DNZB een presentatie en uitleg gegeven over de ontwikkelingen omtrent de Wet DBA en de modelovereenkomsten. Wat gaat er nu allemaal veranderen voor ZZP'ers? Aan welke regelgeving moet een zelfstandige zich houden? Hoe zit het met de Wkkgz? Op o.a. deze vragen zullen wij de komende tijd antwoord gaan geven. Mocht je in de tussentijd vragen hebben? Stel deze dan gerust! Dit kun je doen door een email te sturen of door telefonisch contact op te nemen via onderstaand telefoonnummer: 

info@dnzb.nl
010 223 11 48

  • 25 november 2016
  • Landelijk
Deel dit nieuws

Meld je aan bij DNZB

Met onze landelijke dekking is er altijd een locatie in de buurt!

Aanmelden bij DNZB
De Nederlandse Zorg Bemiddelaar B.V.KVK: 51899817BTW: NL850219322B01